Home FIRMA

FIRMA

Firma KWADRAT Group istnieje od roku 2010 i powstała w miejsce działającej od wielu lat Pracowni reklamy KWADRAT, jako efekt zmian w ofercie firmy i formie jej działalności. Dzięki inwestycjom we własny park maszynowy oraz wykorzystaniu najnowocześniejszego zaplecza technologicznego współpracujących z nami firm, w których doborze kierowaliśmy się najwyższą jakością, terminowością i oczywiście konkurencyjną ceną, w ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo szeroki wachlarz artykułów promocyjnych. Poczynając od ulotek, folderów i plakatów, przez elementy wielkoformatowe (banery, billboardy) po różnorakie gadżety reklamowe (kubki, buttony, ...).
Ciekawym elementem oferty są STATUETKI / TROFEA, które wykonujemy pod indywidualne zamówienie w cenach seryjnych wyrobów z pułek sklepowych.
Możemy wydrukować gotową pracę "od ręki" nawet w jednym egzemplarzu (druk cyfrowy).
Wiosną 2013 roku planujemy kolejne inwestycje w sprzęt dzięki którym będziemy mogli podnieść jakość naszych usług i poszerzyć ofertę.
Nasza oferta skierowana jest do każdego Klienta, i tego z własnym projektem, jak i tego, który nie do końca wie jak ma wyglądać jego "reklama".
Przygotowujemy profesjonalne projekty, w których możemy używamy zarówno zdjęcia od Klienta jak i fotografie oraz cliparty z naszej kolekcji. Proponujemy również skorzystanie z banku profesjonalych zdjęć i grafik (tylko 15 zł/szt. brutto)
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W wypadku braku pozycji, która Państwa interesuje, prosimy o kontakt. Spróbujemy sprostać waszym oczekiwaniom.
Zapraszamy także działu REALIZACJE, gdzie można zobaczyć część naszych prac.