Home

OFERTA

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo szeroki wachlarz artykułów promocyjnych. Poczynając od ulotek, folderów i plakatów, przez elementy wielkoformatowe (banery, billboardy) po różnorakie gadżety reklamowe (kubki, buttony, ...)
Ciekawym elementem oferty są STATUETKI / TROFEA, które wykonujemy pod indywidualne zamówienie w cenach seryjnych wyrobów z półek sklepowych.
W produkcji wykorzystujemy własny park maszynowy oraz korzystamy z zaplecza technologicznego współpracujących z nami firm, w których doborze kierowaliśmy się najwyższą jakością, terminowością i oczywiście konkurencyjną ceną.
Oferta skierowana jest do każdego Klienta, i tego z własnym projektem, jak i tego, który nie do końca wie jak ma wyglądać jego "reklama".
Przygotowujemy profesjonalne projekty, w których możemy użyć zarówno zdjęcia od Klienta jak i fotografie oraz cliparty z naszej kolekcji. Proponujemy również skorzystanie z banku profesjonalych zdjęć i grafik (tylko 15 zł/szt. brutto)
W wypadku braku pozycji, która Państwa interesuje, prosimy o kontakt. Spróbujemy sprostać waszym oczekiwaniom.
W menu po lewej stronie nasza oferta, a poniżej przedstawiamy wybrane z niej pozycje.

 

KARTY WIZYTOWE


Karta wizytowa to nic innego jak tzw. kalendarzyk listkowy. Dzięki formatowi (85x55 mm) i zaokrąglonym narożnikom przypomina typową kartę bankomatową i z łatwością mieści się w portfelu.
Różne formy wykończenia, jak jedno- lub dwustronne foliowanie oraz ewentualne dziurkowanie sprawiają, że produkt ten może pełnić inne funkcje niż kalendarzyk, np.: pełni rolę wizytówki, metki, itp.
W zależności od czasu realizacji oferujemy następujące nakłady: 400 szt. (najkrótszy termin realizacji), 500 szt., i 1000 szt. W miarę potrzeb możliwe są inne nakłady i nietypowe kształty. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Przykładowy cennik:

karty wizytowe UWAGA PROMOCJA!!
500 szt. - 90,00 brutto
1000 szt. - 123,00 brutto
możliwość jednostronnego foliowania oraz dziurkowania
 

Pocztówki / Zaproszenia

Pocztówki 98 x 150 mm dwustronny druk w pełnym kolorze z jednostronnym laminatem błyszczącym w nakładzie minimalnym 200 szt. Pocztówki/zaproszenia składane, wymiar po złożeniu 98 x 150 mm, w nakładzie minimalnym 500 szt. Pocztówki mogą zostać wycięte w dowolnym kształcie.
 

Teczki ofertowe

Teczki ofertowe oferujemy w wersji bez grzbietu (tańszej), przeznaczonej na kilka kartek, oraz z grzbietem 5 mm, w której zmieści się kilkanaście kartek.
Teczki możemy dodatkowo wykończyć w wersji matowej, z połyskiem lub wybiórczo lakierem.
Zainteresowanych innymi nakładami prosimy o kontakt.

Przykładowy cennik:

teczki ofertowe A4 lakierowane błysk:
100 szt. 270,00*
250 szt. 390,00

teczki ofertowe A4 lakierowane błysk, grzbiet 5 mm:
100 szt. 276,00
250 szt. 414,00

* Ceny netto, bez podatku VAT (23%)
 

Banery

Jedną z najpopularniejszych form druku wielkoformatowego są banery.
Oferujemy banery o jakości zwykłej i fotograficznej, jedno i dwustronne.
Podkładem baneru może być tkanina banerowa zwykła, odblaskowa lub siatka MESH.
W razie wszelkich wątpliwości prosimy o kontakt.

Cena od 35,00 zł za m2 w zależności od ilości, nośnika (tkanina banerowa zwykła, odblaskowa i siatka MESH), cena zawiera oczkowanie co 50 cm.
 
Więcej artykułów…